Etat Specjalista ds. obsługi uczestników studiów podyplomowych i szkoleń

Firma: Dolnośląska Szkoła Wyższa miejsce pracy: Wrocław

Dolnośląska Szkoła Wyższa

Uczelnia z ponad 20-letnią tradycją, kształcąca inżynierów informatyki – ogłasza konkurs
na stanowisko:
Specjalista ds. obsługi uczestników studiów podyplomowych i szkoleń
Miejsce pracy: Wrocław
Główne zadania:
  • reprezentuje dział studiów podyplomowych w kontaktach z uczestnikami studiów podyplomowych oraz opiekunów merytorycznych;
  • współpracuje przy tworzeniu i aktualizowaniu ofert studiów podyplomowych i szkoleń;
  • prowadzenie i aktualizowanie baz danych uczestników studiów i szkoleń;
  • aktualizacja danych w bazie USOS;
  • prowadzenie dokumentacji procesu obsługi uczestników studiów podyplomowych i szkoleń. W tym obsługa wniosków i faktur uczestników studiów i szkoleń;
  • koordynuje rozliczenia z prowadzącymi szkolenia;
  • zapewnienie obiegu dokumentacji pomiędzy działami współpracującymi;
  • nadzoruje rozliczenia uczestników studiów i szkoleń za udział w usłudze.
Wymagania:
  • poziom wykształcenia: studia I stopnia lub w trakcie studiów II stopnia;
  • kierunek wykształcenia: Zarządzanie, Administracja, Ekonomia, Finanse i Rachunkowość;
  • doświadczenie: minimum dwa lata pracy w bezpośredniej obsłudze klienta;
  • znajomość programów komputerowych: Word, Excel;
  • znajomość języków obcych: angielski min. B1;
  • umiejętności: łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność i swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych, dobra organizacja pracy, praca z wymagającym klientem, pod presją czasu, myślenie strategiczne i analityczne.
Oferujemy
  • zatrudnienie na prestiżowej i renomowanej Uczelni;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę na pełen etat;
  • możliwość pracy zdalnej (częściowo);
  • pracę w akademickim środowisku;
  • dodatkowe dni wolne w roku;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia poprzez bezpłatne szkolenia;
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy;
  • możliwość podjęcia studiów wyższych i podyplomowych na preferencyjnych warunkach;
  • ubezpieczenie grupowe.