kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. technicznej obsługi budynków

Firma: Dolnośląska Szkoła Wyższa miejsce pracy: Wrocław

Dolnośląska Szkoła Wyższa

Uczelnia z ponad 20-letnią tradycją, kształcąca inżynierów informatyki – ogłasza konkurs
na stanowisko:
Młodszy Specjalista ds. technicznej obsługi budynków
Miejsce pracy: Wrocław
Główne zadania na stanowisku:

Kompleksowa realizacja technicznej obsługi budynków Uczelni i zapewnienie obsługi w budynkach wynajmowanych, w szczególności:

  • Zapewnienie prawidłowej eksploatacji i utrzymania zgodnie z wymogami przepisów prawa budowlanego, dokumentacją techniczną, wytycznymi instrukcji technicznych systemów, urządzeń i wyposażenie budynku,
  • Dozorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji budynku,
  • Codzienny monitoring obiektu pod kątem uszkodzeń, usterek, awarii,
  • Nadzór nad firmą sprzątającą i ochroniarską,
  • Utrzymanie w stałej gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń budynku,
  • Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości i podejmowanie niezbędnych działań w celu zabezpieczenia budynku przed wadliwym funkcjonowaniem urządzeń,
  • Zlecanie przeprowadzenia przeglądów, serwisów i napraw firmom zewnętrznym,
  • Nadzorowanie zewnętrznych wykonawców w zakresie usług serwisowych, prac konserwacyjnych i modernizacyjnych obiektu oraz kontrola świadczonych usług,
  • Prowadzenie gospodarki odpadami,
  • Nadzór nad konserwatorami i pomoc w realizacji konserwacji i napraw,
  • Nadzorowanie i analiza zużycia energii cieplnej, elektrycznej oraz wody,
  • Współprowadzenie dokumentacji technicznej budynków, urządzeń i systemów,
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na zakup części i innych elementów do wykonywania powierzonych czynności,
  • Zakup części i innych elementów niezbędnych do konserwacji i napraw budynków i urządzeń.
Wymagania na danym stanowisku:
  • Wykształcenie średnie, preferowane techniczne,
  • Prawo jazdy kat.B,
  • Posiadanie wiedzy i doświadczenia w zakresie eksploatacji i utrzymania budynków – min. 2 lata,
  • Praktyczna znajomość obsługi instalacji budynku tj.: instalacja elektryczna, instalacja wentylacji, klimatyzacji, instalacja wod-kan, c.o.,
  • Praktyczna znajomość SKD, SWiN,
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Zdolność do analizowania problemów i wyciągania wniosków w celu usprawnienia pracy,
  • Bardzo dobra organizacja czasu i pracy, sumienność, terminowość, zaangażowanie, komunikatywność,
  • Inicjatywa i umiejętność zaprzęgania nowych technologii do uzyskania korzystnych rozwiązań.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na prestiżowej i renomowanej Uczelni,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę na pełen etat,
  • Pracę w akademickim środowisku,
  • Dodatkowe dni wolne w roku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia poprzez bezpłatne szkolenia,
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy,
  • Możliwość podjęcia studiów podyplomowych na preferencyjnych warunkach.