O nas

Wrocław jest w czołówce najlepiej rozwiniętych gospodarczo polskich miast. Niskie bezrobocie, duże zapotrzebowanie na pracowników i świetne warunki życia zachęcają, by realizować swoje zawodowe plany właśnie w tym mieście.

Znajdź pracę z pracawroclaw.pl

Pracawroclaw.pl to miejsce w sieci, gdzie znajdziesz rozbudowaną bazę ogłoszeń o pracę w różnych branżach. Udostępniamy je zupełnie za darmo, a żeby przeglądać oferty i wysyłać aplikacje do pracodawców, nie musisz nawet zakładać konta na portalu. Klikając przycisk "Aplikuj teraz", a następnie wypełniając krótki formularz kontaktowy i załączając CV, możesz wygodnie przesłać swoją kandydaturę do pracodawcy.

Rekrutuj z pracawroclaw.pl

Pracawroclaw.pl to narzędzie ułatwiające prowadzenie rekrutacji – bez angażowania sztabu ludzi, wysokich opłat itd. Z nami dodawanie ogłoszeń jest bardzo proste. W zakładce "Dodaj ofertę pracy" znajduje się intuicyjny formularz, wymagający podania tylko niezbędnych danych. Warto dokładnie opisać warunki pracy i wymagania wobec kandydatów – to znacznie zwiększa szansę, na otrzymywanie dopasowanych aplikacji i ułatwia selekcję CV. Poszukiwanie nowych pracowników nie musi być ani czasochłonne, ani kosztowne – wszystkie funkcje naszego portalu dostępne są dla pracodawców bezpłatnie. Nie pobieramy opłat na żadnym etapie publikowania ogłoszeń.