Etat Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Studentów

Firma: Dolnośląska Szkoła Wyższa miejsce pracy: Wrocław

Dolnośląska Szkoła Wyższa

Uczelnia z ponad 20-letnią tradycją, kształcąca inżynierów informatyki – ogłasza konkurs
na stanowisko:
Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Studentów
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:

1) Kompleksowa obsługa administracyjna przebiegu studiów studenta w programie USOS:

  • poprawne rozliczanie osiągnięć studenta – realizowanych semestrów;
  • dokonywanie wpisów dziekańskich;
  • wpisywanie studentów na kolejne semestry;
  • wystawianie zaświadczeń.

2) Prowadzenie dokumentacji przebiegu studiów:

  • opieka merytoryczna na dokumentacją przebiegu studiów i dorobku studenta;
  • przygotowywanie teczek do przekazania do obsługi absolwentów i archiwizacji.

3) Obsługa studenta w procesie dydaktycznym, administracyjnym i organizacyjnym:

  • komunikacja ze studentem w sprawach związanych z przebiegiem studiów;
  • współpraca z Dziekanem/Prodziekanami i wykładowcami;
  • współpraca z pozostałymi działami administracyjnymi uczelni.
Wymagania na danym stanowisku:

PODSTAWOWE:
  • znajomość pakietu MS Office (MS 365);
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min. na poziomie komunikatywnym;
  • wykształcenie min. średnie;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
Kompetencje wymagane:
  • dążenie do rezultatów;
  • skrupulatność i terminowość;
  • sumienność i odpowiedzialność;
  • komunikatywność;
  • umiejętność współpracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
DODATKOWYM atutem będzie:
  • znajomość programu USOS;
  • wykształcenie wyższe i podyplomowe z zakresu administracji;
  • dobra znajomość branży edukacyjnej, w tym sektora szkolnictwa wyższego;
  • umiejętność analizowania danych;
  • umiejętność pracy z wymagającym studentem/klientem;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym;
  • znajomość języka czeskiego na poziomie min. komunikatywnym.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę na pełen etat;
  • pracę w akademickim środowisku;
  • dodatkowe dni wolne w roku;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia poprzez bezpłatne szkolenia;
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy;
  • możliwość podjęcia studiów wyższych i podyplomowych na preferencyjnych warunkach;
  • ubezpieczenie grupowe.