kandydatów

Etat Specjalista ds. HR

Firma: Dolnośląska Szkoła Wyższa miejsce pracy: Wrocław

Dolnośląska Szkoła Wyższa

Uczelnia z ponad 20-letnią tradycją, kształcąca inżynierów informatyki – ogłasza konkurs
na stanowisko:
Specjalista ds. HR
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków
  • planowanie i wspieranie kadry menedżerskiej w realizacji polityki personalnej dla pionów administracji oraz dydaktyki uczelni
  • prowadzenie pełnego procesu rekrutacji we współpracy z kadrą menadżerską dla pionu administracji
  • wsparcie organizacyjne w realizacji konkursów na stanowiska badawczo-dydaktyczne
  • wsparcie kadry dydaktycznej w poszukiwaniu obsady do prowadzenia zajęć w tym poszukiwanie nowych możliwości dotarcia do kandydatów
  • aktualizacja oraz samodzielne przeprowadzanie procesu onboardingu, offboardingu oraz adaptacji pracowników
  • wsparcie w rozwoju kadry menedżerskiej (planowanie i organizacja działań rozwojowych)
  • planowanie i kontrola procesu oceny kadry administracyjnej uczelni
  • opracowywanie i wdrażanie procedur związanych z realizacją polityki personalnej
  • opracowywanie danych HR w postaci raportów/analiz/zestawień na potrzeby wewnętrzne w wyznaczonym obszarze
  • inicjowanie i współpraca z innymi komórkami uczelni przy realizacji eventów kierowanych do pracowników uczelni
  • inicjowanie oraz realizacja projektów z obszaru miękkiego HR
  • wsparcie działu w obszarze kadrowym
  • analiza potrzeb szkoleniowych i organizacja szkoleń
  • udział w tworzeniu i rozwoju nowoczesnych programów benefitowych
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii, socjologii bądź zarządzania
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze HR, mile widziane w szkolnictwie wyższym
  • doświadczenie w realizacji projektów rozwojowych, mile widziane również jako coach czy trener
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • znajomość prawa pracy,
  • umiejętność tworzenia atrakcyjnych prezentacji oraz wystąpień publicznych
  • bardzo wysokie zdolności interpersonalne
  • umiejętności związane z zarządzaniem zmianą
  • rzetelność, umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielność w działaniu
Oferujemy
  • umowę o pracę
  • pracę w systemie hybrydowym, zgodnie z zasadami funkcjonującymi w uczelni
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych zniżek na ofertę edukacyjną uczelni
  • szkolenia
  • zajęcia z języka angielskiego w godzinach pracy
  • dodatkowe dni wolne od pracy w ciągu roku
  • możliwość prowadzenia zajęć dydaktycznych w określonym wymiarze czasu