kandydatów

Etat Główna księgowa / Główny księgowy

Firma: North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k. miejsce pracy: Wrocław

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k., właściciel jednej z największych sieci gabinetów medycznych z ponad 20 letnim doświadczeniem poszukuje kandydata na stanowisko:

Główna księgowa / Główny księgowy
Miejsce pracy: Wrocław
Twój zakres obowiązków:
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości
  • prowadzenie pełnej księgowości wszystkich spółek grupy zgodnie z ustawą o rachunkowości
  • sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych
  • bieżący nadzór nad prawidłowym prowadzeniem ksiąg oraz obiegiem dokumentów księgowych
  • kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań
  • przygotowywanie przelewów bankowych
  • usprawnianie istniejących procesów we współpracy z pozostałym personelem księgowym
  • terminowe i rzetelne sporządzanie deklaracji JPK-VAT, CIT, PIT
  • nadzór nad prowadzeniem dokumentacji pracowniczej i dotyczącej umów cywilnoprawnych, sporządzaniem list płac oraz deklaracji ZUS
  • kontakt z urzędami, klientami, instytucjami współpracującymi
  • raportowanie do zarządu
Nasze wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse)
  • doświadczenie na stanowisku głównej księgowej/głównego księgowego
  • umiejętność budżetowania i planowania wydatków będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w obsłudze spółek komandytowych
  • znajomość prawa podatkowego i ustawy rachunkowości oraz prawa pracy i zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym i zdrowotnym
  • znajomość zagadnień związanych z kadrami i płacami
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel i MS Word
  • odpowiedzialność, sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • potrafiącą pracować samodzielnie i w zespole, również pod presją czasu
  • znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem
To oferujemy:
  • pracę w dynamicznym i zgranym zespole
  • interesujące wyzwania
  • stabilny system wynagrodzenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • zniżki na usługi medyczne realizowane w ramach holdingu
  • umowę B2B

Pozostałe oferty pracy w firmie North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k.
Etat Specjalista / Specjalistka ds. Rekrutacji w firmie: North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k. miejsce pracy: Wrocław 20-03-2023
Etat Regionalny Koordynator – Przychodnia Medyczna w firmie: North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k. miejsce pracy: Wrocław 27-02-2023
Etat Koordynator Regionalny na wyznaczonym terenie w firmie: North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k. miejsce pracy: Wrocław 26-08-2022
Etat Social Media Specialist w firmie: North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k. miejsce pracy: Wrocław 26-08-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-04-2023
Wyświetleń: 67