kandydatów

Etat Regionalny Koordynator – Przychodnia Medyczna

Firma: North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k. miejsce pracy: Wrocław

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k., właściciel jednej z największych sieci gabinetów medycznych z ponad 20 letnim doświadczeniem, zapewniający stałą pomoc w 15 miastach w Polsce, z uwagi na intensywny rozwój poszukujemy Koordynatora Regionalnego.

Regionalny Koordynator – Przychodnia Medyczna
Miejsce pracy: Wrocław
Twój zakres obowiązków:
  • Koordynowanie pracy personelu medycznego (lekarze, pielęgniarki, terapeuci) na podległym terenie
  • Nadzór nad funkcjonowaniem gabinetów medycznych (Warszawa,
  • Łódź, Gdynia, Olsztyn, Białystok)
  • Szkolenie personelu medycznego w zakresie organizacji udzielania świadczeń medycznych, prowadzenia dokumentacji medycznej
  • Koordynowanie obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji w placówkach
  • Układanie grafików personelu medycznego
  • Budowanie i dbanie o pozytywny wizerunek marki
  • Nadzór nad zaopatrzeniem placówek medycznych
Nasze wymagania:
  • Wysokie zdolności organizacyjne, samodzielność wykonywania obowiązków, dokładność w działaniu
  • Umiejętność dostosowywania się do dynamicznego i rozwijającego się otoczenia
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, wysoka kultura osobista
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z firmą świadczącą usługi medyczne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych podróży służbowych (Warszawa, Łódź, Gdynia, Olsztyn, Wrocław, Białystok)
To oferujemy:
  • Stabilną pracę oraz stabilny system wynagrodzenia
  • Narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop
  • Samodzielność na stanowisku
  • Współpracę na podstawie B2B
  • Interesujące wyzwania
  • Wsparcie administracyjne Centrali

Pozostałe oferty pracy w firmie North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k.
Etat Główna księgowa / Główny księgowy w firmie: North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k. miejsce pracy: Wrocław 26-04-2023
Etat Specjalista / Specjalistka ds. Rekrutacji w firmie: North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k. miejsce pracy: Wrocław 20-03-2023
Etat Koordynator Regionalny na wyznaczonym terenie w firmie: North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k. miejsce pracy: Wrocław 26-08-2022
Etat Social Media Specialist w firmie: North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k. miejsce pracy: Wrocław 26-08-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-02-2023
Wyświetleń: 66