kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. Rekrutacji

Firma: North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k. miejsce pracy: Wrocław

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k. to właściciel sieci 15 gabinetów, z powodzeniem działających na rynku medycznym od ponad 20 lat.

Do centrali we Wrocławiu poszukujemy ambitnej i zdeterminowanej osoby mającej doświadczenie w aktywnej i skutecznej rekrutacji.

Specjalista / Specjalistka ds. Rekrutacji
Miejsce pracy: Wrocław
ZAKRES ZADAŃ I WYZWAŃ:
  • Zdalne prowadzenie rekrutacji personelu medycznego i administracyjnego na terenie całego kraju
  • Skuteczne wykorzystywanie wszystkich możliwych kanałów pozyskania kandydatów
  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych oraz informacji pozyskanych w sieci
  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, badanie kompetencji i motywacji kandydatów
  • Budowanie bazy kandydatów oraz sporządzanie zestawień i raportów
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz utrzymywanie stałego kontaktu z kandydatami
  • Wsparcie procesu onboardingu oraz offboardingu pracowników
  • Udział w innych procesach realizowanych przez dział HR
NASZE OCZEKIWANIA:
  • Minimum dwa lata doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Skuteczność w pozyskiwaniu kandydatów za pośrednictwem mediów społecznościowych, metodą Direct Search
  • Kreatywność i determinacja w dążeniu do celu
  • Otwartość na zmiany, szybkie reagowanie na zmieniające się warunki
  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji personelu medycznego
  • Zasady współpracy: kontrakt B2B lub umowa zlecenia
CO ZYSKASZ:
  • Jasne i uczciwe warunki współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Szerokie możliwości rozwoju
  • Wsparcie merytoryczne
  • Zniżki na firmowe usługi, w tym stomatologiczne
  • Duży parking
  • Brak dress code’u
  • Spotkania integracyjne
  • Napoje: kawa, herbata, woda
  • Klimat współpracy odmienny od korporacyjnego

Pozostałe oferty pracy w firmie North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k.
Etat Główna księgowa / Główny księgowy w firmie: North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k. miejsce pracy: Wrocław 26-04-2023
Etat Regionalny Koordynator – Przychodnia Medyczna w firmie: North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k. miejsce pracy: Wrocław 27-02-2023
Etat Koordynator Regionalny na wyznaczonym terenie w firmie: North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k. miejsce pracy: Wrocław 26-08-2022
Etat Social Media Specialist w firmie: North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k. miejsce pracy: Wrocław 26-08-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-03-2023
Wyświetleń: 79