kandydatów

Etat Koordynator ds. sprzedaży

Firma: PERFAND ANDRZEJ TRAWIŃSKI miejsce pracy: Trzebnica

PERFAND jest firmą specjalizującą się w produkcji produktów perfumeryjnych oraz kosmetycznych. Została założona w podwrocławskich Psarach, przez Andrzeja Trawińskiego. Jako jedna z pierwszych w Polsce zajęła się kompleksową produkcją perfum, wód perfumowanych oraz wód toaletowych.

PERFAND LED jest firmą specjalizującą się w produkcji opraw LED różnego zastosowania. Została założona w Trzebnicy, przez Andrzeja Trawińskiego.

Koordynator ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Trzebnica
Twój zakres obowiązków
  • rozbudowa  oraz kierowanie zespołem przedstawicieli handlowych oraz partnerów businessowych
  • planowanie i nadzorowanie sprzedaży
  • pozyskiwanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • analiza wskaźników KPI
Nasze wymagania
  • minimum 5-letnie doświadczenie w sprzedaży (doświadczenie w branży LED będzie mocnym atutem)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy Kat. B
  • zdolności analityczne i doświadczenie w  szkoleniu oraz motywowaniu zespołu
  • kreatywność, zdecydowanie i samodzielność w działaniu
  • zdolność wyznaczania oraz kontrolowania krótko i długoterminowych planów sprzedażowych
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • -motywacyjny system wynagrodzenia
  • dostęp na preferencyjnych warunkach do ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej lub karty multisport
  • samochód i wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju
  • praca w młodym zespole