kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

Firma: PERFAND ANDRZEJ TRAWIŃSKI miejsce pracy: Trzebnica

PERFAND jest firmą specjalizującą się w produkcji produktów perfumeryjnych oraz kosmetycznych. Została założona w podwrocławskich Psarach, przez Andrzeja Trawińskiego. Jako jedna z pierwszych w Polsce zajęła się kompleksową produkcją perfum, wód perfumowanych oraz wód toaletowych.

PERFAND LED jest firmą specjalizującą się w produkcji opraw LED różnego zastosowania. Została założona w Trzebnicy, przez Andrzeja Trawińskiego.

Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY

oprawy LED do doświetlania roślin

Młodszy Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży
Miejsce pracy: Trzebnica
Zadania:
  • aktualizacja informacji w social mediach (Facebook, Instagram, itp.)
  • prowadzenie strony www.
  • wsparcie procesów sprzedażowych i posprzedażowych w firmie
  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami firmy- wyjazdy służbowe
  • wsparcie i udział w organizacji targów i konferencji branżowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • współtworzenie strategii marketingowej
  • współpraca z wewnętrznym działem marketingu i handlowym
  • monitorowanie trendów rynkowych i nowych rozwiązań w obszarze e-marketingu
  • wdrażanie i zarządzanie profilami społecznościowymi, planowanie i wdrażanie innych narzędzi e-marketingu
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • biegła znajomość obsługi komputera (MS Office, internet)
  • prawo jazdy kat. B
  • zaawansowana znajomość Google Analytics, SEM/SEO, Social Media
Dodatkowe atuty:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień zarządzania jakością- ISO 9001
  • doświadczenie w tworzeniu filmów na TikToku
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych na rynkach zagranicznych
Oferujemy:
  • pracę w nowoczesnej fabryce opraw LED
  • zdobycie wiedzy z zakresu najnowszych technologii
  • budowanie potęgi naszej marki
  • atrakcyjne zarobki zawsze w terminie
  • wsparcie i szkolenie
  • umowę o pracę
  • pełny etat
  • niezbędne narzędzia do pracy