kandydatów

Etat Koordynator działu handlowego

Firma: PERFAND ANDRZEJ TRAWIŃSKI miejsce pracy: Trzebnica

Koordynator działu handlowego
Miejsce pracy: Trzebnica

PERFAND LED

Perfand LED to dynamicznie rozwijająca się polska marka w sektorze oświetlenia LED, nowoczesny zakład produkcyjny powstał w podwrocławskiej Trzebnicy. Pomysłodawca oraz właściciel firmy – Andrzej Trawiński, w procesie tworzenia innowacyjnych opraw oświetleniowych w jednym miejscu skupił wyspecjalizowaną kadrę ludzi. Oprawy oświetleniowe poza unikalnym i nowoczesnym designem wyróżniają się energooszczędnością – łączą niską moc z emisją dużej ilości światła co ma niezwykle istotne znaczenie dla ochrony środowiska naturalnego.

Opis stanowiska:
  • Budowa strategii i planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją
  • Bieżące wsparcie zespołu handlowego w zakresie koordynacji zadań
  • Monitorowanie i bieżąca analiza rynku w celu poszukiwania szans rozwoju i kreowania zmian
  • Współtworzenie i realizacja strategii rozwoju produktów i usług
  • Optymalizacja procesów sprzedażowych
  • Zarządzanie relacjami biznesowymi z kluczowymi odbiorcami
  • Raportowanie, przygotowywanie zestawień, analiz
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji między innymi iso
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i interpersonalne, umiejętność pracy zespołowej
  • Wysokie umiejętności analityczne i umiejętność sporządzania strategii sprzedaży
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Determinacja i zaangażowanie w realizacji wyznaczonych celów
  • Wykształcenie wyższe
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość pracy w firmie projektującej i produkującej najnowocześniejsze wyroby w swojej branży
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie