kandydatów

Etat Elektromechanik / Technik utrzymania ruch

Firma: JOTUL POLAND Sp. z o.o. miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Spółka Jotul Poland zlokalizowana w Kątach Wrocławskich poszukuje pracowników na stanowisko

Elektromechanik / Technik utrzymania ruch
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Oferujemy:
  • konkurencyjne warunki wynagrodzenia i zatrudnienia
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • prywatną opiekę medyczną, Ubezpieczenie grupowe, PPE
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
Twój zakres obowiązków:
  • bieżące usuwanie awarii maszyn i urządzeń w zakresie elektryki/mechaniki
  • przeprowadzanie przeglądów i prac konserwacyjnych w zakresie elektryki/mechaniki
  • wdrażanie usprawnień oraz modernizacja maszyn, mające na celu obniżenie awaryjności oraz redukcje kosztów utrzymania ruchu
Nasze wymagania:
  • wykształcenie techniczne (elektromechanika, mechatronika, mechanika)
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i mechanicznych
  • praktyczna wiedza w obszarach mechaniki, elektryki, pneumatyki, hydrauliki
  • umiejętność diagnostyki i naprawy maszyn i urządzeń w dziedzinie elektryki i mechaniki
  • uprawnienia SEP elektryczne, cieplne, gazowe w zakresie eksploatacji (mile widziane)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego