kandydatów

Etat Lakiernik / Operator linii do malowania

Firma: JOTUL POLAND Sp. z o.o. miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Spółka Jotul Poland zlokalizowana w Kątach Wrocławskich poszukuje pracowników na stanowisko

Lakiernik / Operator linii do malowania
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dodatek paliwowy
  • Dodatek stażowy
  • Premię produkcyjną do 1200 zł brutto
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku letniego, świadczenia świąteczne)
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (jesteśmy w trakcie powiększania hali produkcyjnej)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy produkcji najstarszych na świecie norweskich kominków żeliwnych oraz najnowocześniejszych duńskich i włoskich piecyków
  • Kulturę organizacyjną opartą na wzajemnym szacunku, otwartości i zaufaniu
Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie powierzchni elementów do lakierowania
  • Lakierowanie elementów
  • Wizualna kontrola jakości wytworzonych elementów oraz pomiar grubości pokrywy lakierniczej
  • Obsługa urządzeń lakierniczych
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Dbanie o jakość półproduktów
  • Dbanie o bezpieczeństwo i czystość stanowiska pracy
  • Informowanie przełożonych o zauważonych nieprawidłowościach
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy jako lakiernik przemysłowy
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14/14-22/22-6)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności manualne
  • Motywacja do pracy
  • Minimum roczne doświadczenie
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera

Podane widełki wynagrodzenia nie obejmują dodatku stażowego i dodatku paliwowego oraz nadgodzin i pracy w weekendy, które są dodatkowo płatne.