kandydatów

Etat Specjalista ds. Logistyki / Obszar Inwentaryzacji

Firma: JOTUL POLAND Sp. z o.o. miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Jotul Poland jest częścia Grupy Jøtul jednego z wiodących, światowych producentów kominków i pieców, występujących pod markami Jøtul, Scan, Atra, Warm, Ild. Nasze produkty oparte są na skandynawskim dziedzictwie, łącząc doskonały design z nowoczesnymi rozwiązaniami.Koncentrujemy się na środowisku, troszcząc się o nie, zarówno w procesach produkcyjnych, jak i podczas użytkowania naszych produktów. Siedziba firmy znajduje się w Fredrikstad w Norwegii i jest własnością OpenGate Capital z siedzibą w USA. W styczniu 2020 roku uruchomiliśmy produkcję w naszym nowym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Kątach Wrocławskich. Aktualnie poszukujemy doświadczonych  i zmotywowanych kandydatów, którzy będą chcieli dołączyć do naszego zespołu, obejmując stanowisko:

Specjalista ds. Logistyki / Obszar Inwentaryzacji

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Opis stanowiska:
  • Organizowanie, przeprowadzanie i koordynacja inwentaryzacji ciągłej, rocznej;
  • Analiza wykrytych rozbieżności oraz liczenie komponentów;
  • Przeprowadzanie akcji korygujących wykryte rozbieżności;
  • Ścisła współpraca z innymi działami wewnątrz firmy (Planowanie, Produkcja, Magazyn);
  • Proponowanie i inicjowanie zmian optymalizujących procesy w Dziale Logistyki;
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie raportów KPI, danych oraz ich analiza;
  • Nadzór nad prawidłowością dokumentacji przed i poinwentaryzacyjnej.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane Logistyka);
  • Zainteresujemy się kandydatami, którzy mają Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku;
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację pisemną i ustną;
  • Zdolności analityczne, dokładność, samodyscyplina, skrupulatność, umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Pro-aktywna postawa;
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia UDT na wózki widłowe.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie dojazdów);
  • Kulturę organizacyjna opartą na wzajemnym szacunku, otwartości i zaufaniu;
  • Konkurencyjne warunki wynagrodzenia i zatrudnienia.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).