kandydatów

Etat Kontroler Jakości

Firma: JOTUL POLAND Sp. z o.o. miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Spółka Jotul Poland zlokalizowana w Kątach Wrocławskich poszukuje pracowników na stanowisko

Kontroler Jakości
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
(oferujemy dofinansowanie do paliwa)
To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie dojazdów, bonus za polecenie pracownika)
  • bezpłatną naukę języków obcych na platformie językowej (angielski, niemiecki, hiszpański)
  • premia regulaminowa
  • kulturę organizacyjna opartą na wzajemnym szacunku, otwartości i zaufaniu
  • pracę na II lub III zmiany
Twój zakres obowiązków
  • kontrola jakości materiałów
  • wykonywanie pomiarów
  • sporządzanie protokołów jakościowych
  • nadzór nad obszarem materiałów i części niezgodnych
  • blokowanie materiałów i części niezgodnych z wymogami jakościowymi
  • przygotowanie zestawień jakościowych
  • raportowanie wyników do przełożonego
  • współpraca z innymi działami w zakresie poprawy jakości
  • przeprowadzanie audytów jakości
Nasze wymagania
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • posługiwanie się podstawowym sprzętem pomiarowym
  • podstawowe umiejętności w obsłudze komputera
  • predyspozycje osobowościowe: umiejętność pracy w zespole, zdolność manualna, elastyczność i samodzielność w działaniu, umiejętność szybkiej i zdecydowanej reakcji na powstałą niezgodność
Mile widziane
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • znajomość norm technicznych i systemów jakościowych
  • min. rok doświadczenia w kontroli jakości