kandydatów

Etat Młodszy specjalista ds. Kadr (z jęz. ukraińskim)

Firma: Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 7380870, z dnia 2022-08-09

Połącz kulturę pracy ukierunkowaną na działanie zespołowe wraz z interesującymi wyzwaniami oraz możliwością dalszego kształcenia, międzynarodowym środowiskiem pracy oraz atrakcyjnym wynagrodzeniem oferowanym przez firmę transportową z kapitałem niemieckim rozwijającą się na arenie międzynarodowej. Jesteśmy na polskim rynku od prawie 20 lat i w związku z dynamicznym rozwojem obecnie szukamy pracowitej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. Kadr (z jęz. ukraińskim)

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Zadania z zakresu bieżącej obsługi kadrowej pracowników firmy (sporządzanie umów o pracę, świadectw pracy, zaświadczeń i innych dokumentów pracowniczych)
  • Wprowadzanie i administrowanie danymi w systemie kadrowo-płacowym i w programie 4Trans
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników
  • Obsługa całości spraw związanych z legalizacją zatrudniania cudzoziemców (kontakt z organami administracyjnymi w zakresie spraw dotyczących legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców, monitorowanie upływających terminów dokumentów)
  • Współpraca z urzędem pracy oraz urzędem wojewódzkim
  • Obsługa całości spraw związanych z drukami A1 i kartami EKUZ (wnioskowanie o poświadczenie druków A1, o wydanie kart EKUZ, monitorowanie upływających terminów)

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale kadr najlepiej w firmie transportowej
  • Preferowane wykształcenie ekonomiczne lub HR
  • Znajomość języka ukraińskiego
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Office z naciskiem na Excel oraz obsługi urządzeń biurowych
  • Praktyczna znajomość prawa pracy
  • Mile widziana znajomość procedur zatrudniania cudzoziemców
  • Mile widziana znajomość przepisów o czasie pracy kierowców
  • Mile widziana znajomość obsługi programu R2Płatnik i 4Trans
  • Samodzielność, zdolności organizacyjne i zaangażowanie,
  • Sumienność, uczciwość i odpowiedzialność,
  • Zdolność analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy pod presja czasu
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Stabilną pracę w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość doskonalenia wiedzy i umiejętności zawodowych