kandydatów

Etat Dyspozytor / Dyspozytorka

Firma: Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 7970079, z dnia 2023-02-09

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. jest jedną z największych firm transportowych w Europie, działającą w 8 krajach i zatrudniającą 5.100 pracowników w 35 oddziałach. Dzięki wzróżniającej nas "Kulturze Logistyki" zdołaliśmy pozyskać najbardziej znanych klientów z branży motoryzacyjnej, produkcji napojów i tworzyw sztucznych oraz z zakresu produkcji maszyn rolnych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyspozytor / Dyspozytorka

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • planowanie i organizacja transportów całopojazdowych w relacjach międzynarodowych
  • monitorowanie realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość dostaw
  • rejestracja zleceń transportowych, ustalanie tras i zdalna koordynacja pracy kierowców oraz optymalizowanie kosztów
  • rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów
  • bieżąca analiza i optymalizacja kosztów
  • nadzór nad dokumentacją spedycyjną
  • współpraca z magazynami

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie transportowej

  • znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

  • wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie kierunkowe)

  • umiejętność dobrego radzenia sobie ze stresem, szybkiego podejmowania decyzji oraz optymalnego dysponowania środkami transportu

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność, rzetelność i terminowość w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy

  • stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym, zgranym zespole
  • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, premie i paczki na święta)