kandydatów

Etat Pracownik Techniczny

Firma: Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 8082042, z dnia 2023-03-17

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. jest jedną z największych firm transportowych w Europie, działającą w 8 krajach i zatrudniającą 5.100 pracowników w 35 oddziałach. Dzięki wyróżniającej nas "Kulturze Logistyki" zdołaliśmy pozyskać najbardziej znanych klientów z branży motoryzacyjnej, produkcji napojów i tworzyw sztucznych oraz z zakresu produkcji maszyn rolnych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Techniczny

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Drobne prace naprawcze/konserwacyjne m.in. naprawa/klejenie plandek,
  • Dbanie o porządek i przestrzeganie regulaminu bazy transportowej przez przebywające tam osoby,
  • Wydawanie kierowcom materiałów z magazynu oraz zgłaszanie braków magazynowych,
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • Codzienne sporządzanie inwentaryzacji samochodów ciężarowych i naczep znajdujących się na placu,
  • Odbiór i podstawianie aut do serwisów oraz okresowych przeglądów samochodowych,
  • Raportowanie swojej pracy przełożonemu,
  • Inne zadania zlecone przez bezpośredniego przełożonego.

Wymagania

  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Zdolności manualno-techniczne,
  • Umiejętność współpracy z innymi, logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,
  • Prawo jazdy kat C+E.

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w dużej firmie transportowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, upominki i premie na święta, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego).
  • Praca zmianowa: nie
  • Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty: miesięczna