kandydatów

Etat Specjalista ds. systemów zarządzających i głosowych

Firma: Netia S.A. miejsce pracy: Wrocław

Netia jest jednym z największych i jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarczamy kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

Specjalista ds. systemów zarządzających i głosowych
Miejsce pracy: Wrocław
KG/SSZG/DK/5094
Opis stanowiska
  • Obsługa i usuwanie awarii sieciowych oraz klienckich, zarządzanie systemem IN i utrzymywanymi serwerami (HW i systemy operacyjne), utrzymywanie aplikacji serwerowych,
  • Utrzymanie sieci w zakresie administracji systemami zarządzania,
  • Wprowadzanie zmian/rekonfiguracji w systemie IN i w utrzymywanych serwerach i systemach,
  • Udział w pracach projektowych i modernizacyjnych,
  • Udział w pracach nad rozwojem systemów wspomagających zarządzanie siecią telekomunikacyjną.
Wymagania
  • Posiadanie wiedzy o budowie systemów serwerowych i umiejętności biegłego korzystania z różnych systemów operacyjnych (głównie typu Linux),
  • Znajomość aspektów administracji systemami Linux, Vmware,
  • Znajomość zasad działania protokołów powszechnie używanych w komunikacji (np. DNS, DHCP, RADIUS, HTTP, SSH, itd.) I oprogramowania je obsługującego,
  • Znajomość zasad działania sieci IP i konfiguracji serwerów w tym zakresie,
  • Znajomość i umiejętność korzystania z baz danych (np. Mysql, mariadb, Oracle),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz rozwiązywania problemów technicznych,
  • Kreatywność i komunikatywność.

Mile widziane

  • Umiejętność pisania skryptów w systemie Linux (shell i/lub dowolny język skryptowy),
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w utrzymaniu serwerów (sprzęt i systemy operacyjne).
Oferujemy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz specjalistycznej wiedzy z branży dostawców usług telekomunikacyjnych i telewizyjnych;
  • Wpływ na kształt i rozwój produktów największej grupie kapitałowej w kraju;
  • Pracę w zgranym, współpracującym zespole;
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze na produkty Grupy Kapitałowej).
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.