kandydatów

Etat Specjalista ds. IP x DSL

Firma: Netia S.A. miejsce pracy: Wrocław

Netia jest jednym z największych i jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarczamy kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

Specjalista ds. IP x DSL
Miejsce pracy: Wrocław
KG/SIP/PD/4921
Opis stanowiska
  • Utrzymanie sieci - obsługa/usuwanie awarii sieciowych i klienckich, zarządzanie siecią IP/xDSL i GPON
  • Utrzymanie sieci - administracja systemami zarządzania
  • Dostarczanie/rekonfiguracje w obrębie sieci IP/xDSL oraz GPON
  • Wsparcie Działu Planowania i Inżynieringu
  • Rozwój wiedzy technologicznej niezbędnej do wykonywania obowiązków służbowych
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza na poziomie certyfikatu CCNA/JNCIA (lub odpowiednik innego dostawcy)
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Biegła znajomość zagadnień sieci IP/xDSL
  • Biegła znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i działaniem routerów IP
  • Znajomość protokołów wykorzystywanych w sieciach IP (BGP, IS-IS, ATM/FR itd.) oraz zasad działania sieci zbudowanych w oparciu o te protokoły
  • Znajomość systemów operacyjnych UNIX, LINUX, Windows
  • Umiejętność współpracy i łatwość w komunikowaniu się z innymi
  • Umiejętność analizy, wnioskowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność właściwej oceny sytuacji technicznej w sytuacjach krytycznych dla funkcjonowania systemów głosowych
  • Umiejętność planowania i organizacji wykonywanych zadań
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym biegłe posługiwanie się dokumentacją techniczną
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze technologii, awansu oraz zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań teleinformatycznych w codziennej pracy oraz możliwość ich wdrażania na polskim rynku
  • Rozbudowany system szkoleń i warsztatów pozwalających Ci na systematyczne podnoszenie kompetencji
  • Pracę w zespole profesjonalistów
  • Pakiet benefitów pracowniczych
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.