kandydatów

Etat Specjalista utrzymania WLAN

Firma: Netia S.A. miejsce pracy: Wrocław

Netia jest jednym z największych i jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarczamy kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

Specjalista utrzymania WLAN
Miejsce pracy: Wrocław
KG/SPS/BZ/4102
Opis stanowiska
  • Rozwój i utrzymanie aplikacji monitorujących usługi;
  • Usuwanie awarii oraz wsparcie utrzymaniowe dla obecnych klientów Netii;
  • Odbiór usług WiFi dla biznesu;
  • Współpraca z zewnętrznymi Partnerami, w tym zagranicznymi.
Wymagania
  • Znajomość technologii WiFi: standardy, pasma, modulacja, najczęstsze przyczyny problemów;
  • Umiejętność konfiguracji urządzenia na podstawie dokumentacji (producenta, własna - opracowana do użytku wewnętrznego),
  • Umiejętność wykonywania backup, aktualizacji software, firmware;
  • Znajomość urządzenia Mikrotik: routery, AP;
  • Samodzielność przy rozwiązywaniu problemów technicznych (diagnostyka, skuteczne rozwiązanie problemu);
  • Znajomość technologii LTE (pasma, standardy);
  • Dokładność i asertywność;
  • Łatwość nawiązywania relacji;
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w stopniu umożliwiającym komunikację z partnerami zagranicznymi.

Mile widziane

  • Znajomość urządzeń Aruba, Ruckus.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju dzięki wielu szkoleniom tematycznym;
  • Przyjazny tryb wdrożenia;
  • Pracę w zgranym, otwartym zespole, wśród najlepszych profesjonalistów na rynku;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.