kandydatów

Etat Technik – Monter

Firma: PAT SOLUTIONS DAMIAN PABIJAŃCZYK miejsce pracy: Wrocław

Firma Pat Solutions wspiera działalność produkcyjną. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze kontraktów w ramach planowania oraz realizacji zadań związanych z relokacją maszyn.

Istniejemy na rynku od 4 lat i jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą.

Technik – Monter
Miejsce pracy: Wrocław
Twój zakres obowiązków
  • Demontaż linii produkcyjnych i maszyn
  • Rozładunek maszyn
  • Relokacje linii produkcyjnych i maszyn
  • Montaż linii produkcyjnych i maszyn
  • Konserwacja maszyn
  • Praca z dokumentacja i schematami technicznymi
Nasze wymagania
  • Doświadczenie na stanowisku mechanika maszyn lub podobnym
  • Znajomość mechaniki, pneumatyki
  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe
  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Uporządkowanie i staranność
  • Wysoka kultura techniczna
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych, dyspozycyjność
  • Komunikatywność
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, suwnice, uprawnienia elektryczne
To oferujemy
  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta MultiSport)