kandydatów

Etat Przedstawiciel ds. Techniczno Handlowych

Firma: PAT SOLUTIONS DAMIAN PABIJAŃCZYK miejsce pracy: Wrocław

Firma B8 Group wspiera działalność produkcyjną. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze kontraktów w ramach planowania oraz realizacji zadań związanych z relokacją maszyn, relokacją linii produkcyjnych, instalowaniem maszyn. Od kilku lat sukcesywnie zdobywamy nowe rynki.

Przedstawiciel ds. Techniczno Handlowych
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi trwałych relacji,
  • Opracowywanie ofert, projektów oraz indywidualnych rozwiązań dla klientów,
  • Negocjowanie kontraktów i warunków współpracy,
  • Doradztwo techniczne,
  • Udział w tworzeniu planów sprzedażowych oraz ich realizacja,
  • Wykonanie wszystkich etapów projektu w systemie CRM,
  • Wsparcie merytoryczne pozostałych działów firmy,
  • Komunikacja z dostawcami oraz klientami w zakresie zagadnień związanych z projektami,
  • Udział w realizacjach projektów,
  • Nadzór nad dokumentacją,
  • Udział w targach branżowych.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe, techniczne,
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku mile widziane,
  • Znajomości rynku maszyn i urządzeń przemysłowych lub mobilnych,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie,
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy,
  • Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną oraz pakietem MS Office,
  • Prawa jazdy kat. B oraz gotowości do częstych podróży.
Oferujemy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość własnego rozwoju zawodowego i stałe doskonalenie umiejętności w różnych obszarach,
  • Twórczą atmosferę pracy w środowisku specjalistów w dziedzinie techniki i sprzedaży,
  • Profesjonalne szkolenia i dostęp do naszego bogatego know-how,
  • Niezbędne narzędzia do samodzielnej pracy,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B ( w zależności od preferencji ).