kandydatów

Etat Elektromechanik

Firma: PAT SOLUTIONS DAMIAN PABIJAŃCZYK miejsce pracy: Wrocław

Firma Pat Solutions wspiera działalność produkcyjną. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze kontraktów w ramach planowania oraz realizacji zadań związanych z relokacją maszyn.

Istniejemy na rynku od 4 lat i jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą.

Elektromechanik
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków
  • Serwis eksploatacyjny maszyn i instalacji przemysłowych
  • Udział w projektach modernizacyjnych ciągów produkcyjnych
  • Uczestniczenie w rozładunkach maszyn
  • Rozłączanie linii produkcyjnych i maszyn
  • Podłączanie linii produkcyjnych i maszyn
  • Konserwacja maszyn
  • Czytanie dokumentacji
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie techniczne: średnie lub wyższe (elektryk, elektronik lub pokrewne)
  • Mile widziana umiejętność diagnozowania systemów sterowania maszynami
  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Uporządkowanie i staranność
  • Wysoka kultura techniczna
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Komunikatywność
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów