kandydatów

Etat Software Developer

Firma: MOK YOK IT miejsce pracy: Wrocław

Mok Yok IT to zespół specjalistów IT, którzy z pasją tworzą nieszablonowe rozwiązania technologiczne, dostosowane dla potrzeb i do obsługi kontrahentów. Do naszego zespołu, w samym centrum wrocławskiego rynku, poszukujemy osoby na stanowisko:

Software Developer
Miejsce pracy: Wrocław
Twoje przyszłe zadania:
  • utrzymanie i rozwój wewnętrznych aplikacji webowych wspierających procesy Call Center i obsługę posprzedażową
  • tworzenie i projektowanie nowych skryptów oraz aplikacji webowych po stronie klienta/serwera (PHP, MySQL, JS, Ajax, REST)
  • współpraca z działem wdrożeń i developmentem przy tworzeniu i wycenie aplikacji webowych
Oczekujemy:
  • znajomości
    • Framework Symfony 3.x i 5.x
    • PHP 7.x
    • JavaScript (Ajax, jQuery)
    • MySQL/MariaDB
    • Doctrine
    • Twig
    • Docker, Docker Compose
    • composer
    • CSS3/HTML5
    • Bootstrap 3/4
    • Elasticsearch | Kibana
    • RabbitMQ
    • Redis
    • NodeJS
    • GIT
    • wzorce projektowe
    • SOLID
  • znajomości systemów Linux (dowolna dystrybucja)
  • standardy tworzenia kodu PSR-2
  • umiejętności tworzenia i korzystania z SOAP i RESTApi
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją
  • mile widziana znajomość Angulara i podstawowa Pythona
Oferujemy:
  • pracę z ambitnymi ludźmi pełnymi pasji
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzinowym
  • pakiet socjalny
  • uczestniczenie w realizacji innowacyjnych projektów
  • realizację swoich pasji i pomysłów
  • biuro centralne we Wrocławiu