kandydatów

Etat Programista Baz Danych (DWH)

Firma: MOK YOK IT miejsce pracy: Wrocław

Mok Yok IT to zespół specjalistów IT, którzy z pasją tworzą nieszablonowe rozwiązania technologiczne, dostosowane dla potrzeb i do obsługi kontrahentów. Do naszego zespołu, w samym centrum wrocławskiego rynku, poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista Baz Danych (DWH)

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należy projektowanie i rozwijanie hurtowni danych, przy wykorzystaniu samodzielnie lub zespołowo przygotowanych procesów ETL. Spotkasz się tutaj z profesjonalnym podejściem do zarządzania danymi oraz cyklem życia danych od źródeł po systemy klasy Business Intelligence.

Twoje zadania:
  • Tworzenie, rozwój i optymalizacja procesów ETL
  • Projektowanie i rozwój Hurtowni Danych
  • Analiza systemowa i biznesowa źródeł danych
  • Modelowanie danych i udostępnianie ich Biznesowi
Nasze oczekiwania:
  • Dobra znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych
  • Znajomość języka Java
  • Znajomość zagadnień związanych z hurtowniami danych
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
  • Doświadczenie związane z hurtowniami danych i procesami ETL
  • Doświadczenie lub zainteresowania związane z Talend
  • Doświadczenie w pracy z PostgreSQL i IBM DB2
  • Znajomość narzędzi analitycznych (najlepiej IBM Cognos)
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT oraz systemu Jenkins
Oferujemy:
  • Pracę z młodymi i ambitnymi ludźmi
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Realizację swoich pasji i pomysłów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzinowym
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna Luxmed, karta MultiSport)
  • Uczestniczenie w realizacji innowacyjnych projektów
  • Owoce w kuchni i PlayStation, dart oraz piłkarzyki w pokoju odpoczynku
  • Biuro w samym centrum Wrocławia