kandydatów

Etat Service Desk Analyst (pierwsza linia wsparcia)

Firma: MOK YOK IT miejsce pracy: Wrocław

Zajmujemy się obsługą IT 7 spółek: ponad 3500 użytkowników końcowych, 400 serwerów i ok. 4000 stacji roboczych. To możliwe dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi Service Desk z obsługą 6 dni w tygodniu oraz doświadczonym inżynierom 3 linii wsparcia w obszarach LAN i WAN, systemach operacyjnych klasy linux/windows, technologii VoIP, wirtualizacji oraz serwerach x86 i storage.

Firma Mok Yok IT szuka pracownika

Service Desk Analyst (pierwsza linia wsparcia)
Miejsce pracy: Wrocław
Twoje przyszłe zadania:
  • Przyjmowanie i zarządzanie zgłoszeniami IT,
  • Rozwiązywanie problemów programowych i sprzętowych, rejestrowanych w systemie,
  • Zgłaszanie awarii wewnątrz firmy,
  • Codzienne wsparcie techniczne dla wszystkich użytkowników.
Oczekujemy od Ciebie:
  • Wykształcenia średniego (w trakcie studiów - oczekiwane kierunki: informatyka, elektronika),
  • Samodzielności w realizacji powierzonych zadań, skrupulatności i dbałości o szczegóły,
  • Pomysłowości, umiejętności szybkiego uczenia się,
  • Dyspozycyjności (studia zaoczne, zdalne lub "luźny" plan zajęć),
Mile widziane:
  • Doświadczenie zawodowe w serwisach informatycznych, service desku,
  • Podstawowa znajomości ITIL,
  • Podstawowa znajomości systemów operacyjnych Linux, OSX, Windows.

Oferujemy: stabilne warunki współpracy, stawkę godzinową plus premie, benefity, luźną atmosferę, elastyczne godziny pracy, nieograniczoną ilość kawy :)