kandydatów

Etat Magazynier / Konserwator / Kierowca kat.B

Firma: LWZ Sp. z o.o. miejsce pracy: Żórawina

Firma LWZ Sp. z o.o. w Żórawinie powstała w 2016 roku, jedyny właściciel to firma Leonhard Weiss GmbH & Co. KG. LWZ sp. z o.o to dynamicznie rozwijająca się firma budowlana działająca w branży kolejowej. Swój potencjał LWZ Sp. z o.o. opiera na dwóch stabilnych fundamentach: kapitale finansowym umożliwiającym inwestycje i dynamiczny rozwój oraz na potencjale ludzkim. Połączenie obu elementów pozwala sprostać założonym planom.

Magazynier / Konserwator / Kierowca kat.B
Opis stanowiska:
  • Wydawanie  i  ewidencjonowanie  urządzeń  pracownikom.
  • Przyjmowanie  materiałów  na  magazyn, ewidencjonowanie  i  wydawanie  pracownikom.
  • Dowóz  materiałów  i  urządzeń  na  budowy.
  • Konserwacja  oraz  naprawa  urządzeń  i  sprzętu.
  • Utrzymywanie  czystości  w  magazynie, porządkowanie  i  dbanie  o  prawidłowe  umiejscowienie  i  zabezpieczenie  urządzeń  i  materiałów.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum  zasadnicze zawodowe.
  • Prawo jazdy kat. B, praktyczna umiejętność  kierowania  samochodami  dostawczymi  do  3,5 t.
  • Elastyczność w zakresie czasu pracy.
  • Odpowiedzialne podejście do pracy.
  • Gotowość  do  częstych, krótkotrwałych  wyjazdów  służbowych.
  • Obsługa  komputera.
  • Mile  widziana  umiejętność/doświadczenie  w  zakresie  naprawy  drobnego  sprzętu i  urządzeń (elektronarzędzia, urządzenia  hydrauliczne, nieskomplikowane  silniki  spalinowe).
  • Mile  widziana  umiejętność  obsługi  wózka  widłowego.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Świadczenia pracownicze wynikające z zatrudnienia np. ubezpieczenie, opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów itp..
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.
Proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r.”