kandydatów

Etat Pomocnik spawacza

Firma: LWZ Sp. z o.o. miejsce pracy: Żórawina

Firma LWZ Sp. z o.o. w Żórawinie powstała w 2016 roku, jedyny właściciel to firma Leonhard Weiss GmbH & Co. KG. Swój potencjał LWZ Sp. z o.o. opiera na dwóch stabilnych fundamentach: kapitale finansowym umożliwiającym inwestycje i dynamiczny rozwój oraz na potencjale ludzkim. Połączenie obu elementów pozwala sprostać założonym planom. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów LWZ Sp. z o.o. realizuje każdego dnia wysoko specjalistyczne usługi budowlane w zakresie branży kolejowej.

Pomocnik spawacza
Opis stanowiska:
  • Praca na torach kolejowych i tramwajowych na terenie całej Polski - spawanie termitowe szyn
  • Delegacje na terenie całego kraju
Wymagania:
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane prawo jazdy w kat. B
Oferujemy:
  • Dofinansowanie medyczne
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Dofinansowanie karty Multisport
Proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r.”