kandydatów

Etat Graphic designer (k/m)

Firma: Optim Human Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego wspierającą naszych klientów na terenie całego kraju, a także poza jego granicami w obszarach:

TWORZENIE PROCESÓW HR - REKRUTACJE
INTERIM EMPLOYEE - HR CONSULTING

Optim Human to również ekosystem biznesowy w skład którego wchodzi m.in. networking (właściciele biznesów, członkowie zarządów, top managerowie), kompetencje biznesowe, a także relacje z obszaru strategii, operacji oraz rozwoju biznesów, a także relacje z ekspertami zarowno z branży HR jak i innych specjalizacji. Nasze usługi uwzględniają bieżące trendy, rozwiązania technologiczne oraz zmiany pokoleniowe.

Optim Human Sp. z o.o. jest agencją wspierającą działalność biznesów z obszaru HR, powstałą dzięki zaangażowaniu zespołu EXCO A2A Polska - spółki doradczo konsultingowej działającej w Polsce od 1999 roku i będącej lokalnym przedstawicielem międzynarodowej grupy Kreston Global.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko Graphic designer - branża kosmetyczna.

Firma istnieje na rynku kosmetycznym od sześciu lat. Jej działalność w branży beauty opiera się na sprzedaży, dystrybucji i produkcji produktów ściernych, głównie pilników, polerek. W trakcie działalności uzyskali wiele certyfikatów jakości takich jak: Europejski lider jakości, Europejska gwarancja najwyższej jakości czy Europejski Certyfikat

Graphic designer (k/m)
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres zadań:
  • Projektowanie materiałów graficznych na potrzeby kanałów w social mediach;
  • Projektowanie materiałów graficznych DTP;
  • Tworzenie grafik opartych o gotowe makiety/wykrojniki;
  • Współtworzenie komunikacji wizualnej pasujących do Key visual marek firmy;
  • Współpraca z działem marketingu;
  • Tworzenie infografik.
Oczekiwania:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w tworzeniu materiałów graficznych;
  • Portfolio;
  • Biegła znajomość pakietu Adobe Photoshop oraz Ilustrator,
  • Zmysł estetyczny i dbałość o szczegóły;
  • Liczymy na głowę pełną pomysłów i kreatywne myślenie – każdy punkt widzenia jest ważny;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie do Team’u!.
Mile widziane:
  • Umiejętności montażowe (video);
  • Obsługa Adobe Premiere Pro i Adobe After Effects;
  • Praca na gotowych templates Pr i Ae;
  • Ukończone studia kierunkowe (graficzne, projektowe).
Oferujemy:
  • Stabilność warunków zatrudnienia i regularny czas pracy;
  • Pakiet socjalny m.in: karta multisport, możliwość grupowego ubezpieczenia;
  • Premie;
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (tytuł Przedsiębiorcy Roku 2021 - EY);
  • Wsparcie ze strony współpracowników.