kandydatów

Etat Senior Marketing Specialist (k/m)

Firma: Optim Human Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego wspierającą naszych klientów na terenie całego kraju, a także poza jego granicami w obszarach:

TWORZENIE PROCESÓW HR - REKRUTACJE
INTERIM EMPLOYEE - HR CONSULTING

Optim Human to również ekosystem biznesowy w skład którego wchodzi m.in. networking (właściciele biznesów, członkowie zarządów, top managerowie), kompetencje biznesowe, a także relacje z obszaru strategii, operacji oraz rozwoju biznesów, a także relacje z ekspertami zarowno z branży HR jak i innych specjalizacji. Nasze usługi uwzględniają bieżące trendy, rozwiązania technologiczne oraz zmiany pokoleniowe.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko Senior Marketing Specialist - branża kosmetyczna.
Firma istnieje na rynku kosmetycznym od sześciu lat, aktualnie jest w fazie dużego rozwoju. Jej działalność w
branży beauty opiera się m.in. na sprzedaży, dystrybucji i produkcji produktów ściernych, głównie pilników, polerek. W trakcie działalności uzyskali wiele certyfikatów jakości takich jak: Europejski lider jakości czy Europejska gwarancja najwyższej jakości.

Senior Marketing Specialist (k/m)
Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • Wdrażanie i czynny udział w kreowaniu strategii marketingowej i PR
  • Planowanie długoterminowego budżetu marketingowego oraz monitorowanie jego wykorzystania
  • Planowanie i realizacja działań marketingowych (w tym e-marketingowych i social media)
  • Zarządzanie harmonogramem pracy
  • Tworzenie ciekawych treści (opisy, hasła reklamowe) oraz dbanie o spójną komunikację każdej z marek firmy
  • Analizowanie, optymalizacja i ocena efektywności prowadzonych działań
  • Analiza rynku dla określania kierunków rozwoju
  • Koordynowanie projektów na styku marketingu i sprzedaży
  • Współpraca z kontrahentami zewnętrznymi
  • Dbałość o aktualność stron internetowych
  • W przyszłości możliwość awansu na stanowisko Lidera zespołu/projektu
  • Monitoring i aktualizacja treści marketingowych
  • Monitoring trendów rynkowych, działań konkurencji oraz oczekiwań klientów
Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku
  • Praktyczne, samodzielne doświadczenie w planowaniu kampanii marketingowych oraz ich realizacji
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w pełnieniu roli doradczej wobec zespołu
  • Komunikatywność
  • Dokładność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zainteresowanie i znajomość aktualnych trendów marketingowych oraz chęć do prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • Samodzielność, terminowość oraz chęć do wychodzenia z inicjatywą
Oferujemy:
  • Stabilność warunków zatrudnienia i regularny czas pracy
  • Pakiet socjalny m.in: karta multisport, możliwość grupowego ubezpieczenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus możliwość uzyskania premii
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (tytuł Przedsiębiorcy Roku 2021 - EY)
  • Wsparcie ze strony współpracowników.