kandydatów

Etat Pracownik do Produkcji Stolarki Aluminiowej

Firma: KMS Kicka Miniewski spółka komandytowa miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 7818615, z dnia 2022-12-14

Firma KMS poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik do Produkcji Stolarki Aluminiowej

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • prace związane z obróbką profili aluminiowych (cięcie, frezowanie, wiercenie)
  • prace przy składaniu stolarki aluminiowej (składanie konstrukcji balustrad aluminiowych)

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe
  • zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków, dokładność, rzetelność;
  • dbałość o jakość oraz terminowość wykonywanych prac
  • dyspozycyjność
  • dobra organizacja pracy
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe; doświadczenie w produkcji stolarki aluminiowej: cięcie, frezowanie, wiercenie

Oferujemy

  • dobre warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie w branży budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pełny etat lub samozatrudnienie
  • szkolenie stanowiskowe
  • wynagrodzenie: 4 500,00 ÷ 6 500,00 zł brutto