kandydatów

Etat Brygadzista / Monter

Firma: KMS Kicka Miniewski spółka komandytowa miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 7818645, z dnia 2022-12-14

 Celem firmy KMS Kicka Miniewski sp.k, jest dostarczenie rozwiązań dla architektury szkła, metalu i drewna. Zakres naszej działalności obejmuje projektowanie, produkcję i montaż aluminiowych balustrad balkonowych systemowych.

Firma KMS poszukuje kandydatów na stanowisko:

Brygadzista / Monter

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • praca brygady montażowej polega na samodzielnym montażu balkonowych balustrad aluminiowych systemowych na podstawie rysunku technicznego na terenie Wrocławia.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w branży,

  • znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego dla brygadzisty,

  • dobra organizacja pracy,

  • dopuszczenie do pracy na wysokości.

Oferujemy

  • wynagrodzenie akordowe (płaca uzależniona od ilości zamontowanych metrów balustrad),

  • stawka ustalona indywidualna w uzależnieniu od typu balustrady oraz stopnia skomplikowania montażu balustrad.