kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: ATHA Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 7812594, z dnia 2022-12-09

Renomowana Kancelaria Rachunkowo - Podatkowa poszukuje kandydatów na stanowisko

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

 Do obowiązków pracownika zatrudnionego na w/w stanowisku należeć będzie:
  • Bieżący kontakt i bezpośrednia obsługa klienta biura rachunkowego
  • Dekretacja i księgowanie dokumentów - księgi rachunkowe,
  • Sporządzanie  i weryfikacja rejestrów VAT
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów GUS, NBP
  • Przygotowywanie przelewów bankowych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, uzgadnianie kont
  • Orientacja na rozwiązywanie problemów, umiejętności organizacyjne oraz inicjatywa w działaniu

Wymagania

  • Doświadczenie i wiedza umożliwiające podjęcie pracy na oferowanym stanowisku, minimum dwa lata pracy w zawodzie księgowego
  • Wykształcenie średnie kierunkowe lub wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów o podatku dochodowym oraz VAT
  • Umiejętność zastosowania w praktyce przepisów podatkowych
  • Dokładność, skrupulatność, etyka
  • Znajomość programów pakietu Office: Word, Outlook , Excel
  • Mile widziana znajomość programu Rewizor GT i/lub Comarch XL

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i wyników w pracy
  • Wsparcie doświadczonej głównej księgowej
  • Możliwość dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Pracę w miłej atmosferze, elastyczny czas pracy
  • Pakiet medyczny LUXMED, pakiet sportowy Multisport