kandydatów

Etat Główna Księgowa

Firma: ATHA Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 7812597, z dnia 2022-12-09

Renomowana Kancelaria Rachunkowo - Podatkowa poszukuje kandydatów na stanowisko

Główna Księgowa

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika zatrudnionego na w/w stanowisku należeć będzie:
  • prowadzenie kilkuosobowego zespołu księgowych
  • wspieranie merytoryczne pracowników działu w wykonywanych zadaniach
  • podejmowanie decyzji w zakresie ujęcia operacji gospodarczych
  • bieżący kontakt z klientem biura rachunkowego
  • miesięczne, kwartalne, roczne zamknięcia ksiąg rachunkowych
  • przygotowywanie / zatwierdzanie raportów dla klientów,
  • sporządzanie / zatwierdzanie oraz składanie deklaracji VAT
  • księgowanie wybranych dokumentów w systemie księgowym
  • naliczanie podatku dochodowego CIT, sporządzanie i składanie rocznej deklaracji podatkowej
  • sporządzanie sprawozdań finansowych

Wymagania

  • doświadczenie i wiedza umożliwiające podjęcie pracy na oferowanym stanowisku, minimum 5 lat na stanowisku samodzielnego księgowego, zastępcy głównego księgowego lub głównego księgowego
  • znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów o podatku dochodowym od osób prawnych i osób fizycznych oraz przepisów o VAT
  • umiejętność prowadzenia i zamykania ksiąg rachunkowych oraz sporządzania sprawozdań finansowych
  • umiejętność rozliczania podatku VAT, CIT
  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe kierunkowe
  • dokładność, skrupulatność
  • etyka
  • praktyczna znajomość programów pakietu Office: Word, Outlook, Excel
  • mile widziana znajomość programu Rewizor GT, CDN XL lub SAP
  • dobra organizacja pracy i wielozadaniowość
  • sumienność i zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy
  • Wsparcie doradcy podatkowego
  • Możliwość dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji, udziału w szkoleniach zewnętrznych
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Elastyczny czas pracy
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Pakiet medyczny LUXMED
  • Pakiet sportowy MULTISPORT