kandydatów

Etat Magazynier / Operator Wózka Widłowego

Firma: HR|hub Sp. z o.o. miejsce pracy: Oława

Wraz z naszym Klientem, amerykańskim producentem najwyższej jakości wyrobów piekarniczych, które trafiają do największych i najbardziej popularnych sieci restauracji na całym świecie, poszukujemy pracownika magazynu.

Jeśli szukasz możliwości rozwoju oraz firmy, która oferuje przyjazną atmosferę i niepowtarzalny, rodzinny klimat, świetnie trafiłeś :

Firma znajduje się w miejscowości w okolicach Oławy i gwarantuje finansowy dodatek transportowy

Magazynier / Operator Wózka Widłowego
Miejsce pracy: Oława

Twoje zadania:
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów
  • Przechowywanie towarów oraz prowadzenie gospodarki magazynowej
  • Wykonywanie prac w obszarze magazynów surowców, opakowań oraz mroźni
  • Wykonywanie prac w obszarze paletyzacji, magazynu odpadów prasowanych i odpadów produkcyjnych
  • Dbanie o porządek i mienie w obszarach logistyki wewnętrznej
  • Obsługa wózka widłowego
Sprawdź, co może zapewnić Ci sukces:
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT
  • Min 2 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Mile widziane:
  • Znajomość systemu ERP i systemu skanowania
  • Znajomość Dobrych Zasad Produkcyjnych i Higienicznych obowiązujących w przemyśle spożywczym
Oto, co zyskujesz:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 4900 zł brutto
  • Dodatek transportowy
  • Dodatek za pracę zmianową (pracujemy na 3 zmiany od poniedziałku do piątku)
  • Wolne weekendy
  • Ciepły dwudaniowy posiłek w kantynie pracowniczej
  • Darmowa prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowo - kulturalna
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Darmowy parking
  • Pakiet socjalny
  • Rodzinną atmosferę pracy zespołowej oraz wzajemny szacunek