kandydatów

Etat Elektromonter

Firma: HR|hub Sp. z o.o. miejsce pracy: Kobierzyce

Międzynarodowy producent urządzeń dla chłodnictwa i HVAC rozwija zespoły projektowania, produkcji i montażu! Nowoczesny zakład produkcyjny, świeżo oddane stanowiska do pracy, pełen dostęp narzędzi.

Elektromonter
Miejsce pracy: Kobierzyce
Darmowy dojazd pracowniczy z Wrocławia - przystanki: ul. Na Ostatnim Groszu, Tarasy Grabiszyńskie, Stadion, ul. Swobodna, ul. Sucha, ul. Czekoladowa)

Oferujemy:
  • wynagrodzenie od 5500 zł brutto/mies.
  • premia miesięczna do 10% od podstawy
  • możliwość wyboru pracy na jedną lub dwie zmiany (za dwie zmiany + 400 zł /mies.)
  • praca od poniedziałku do piątku. Wolne weekendy!
  • umowa o pracę, bezpośrednio z pracodawcą
  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • darmowy dojazd do i z pracy
  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień
Twój zakres obowiązków:
  • montaż elektryczny agregatów chłodniczych
  • podłączanie szaf sterowniczych do agregatów, zespołów sprężarkowych
  • praca z dokumentacją techniczną
  • wewnętrzne testy/uruchomienia
Nasze wymagania:
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne o profilu: elektrycznym, elektronicznym lub mechanicznym
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i chłodniczych
  • znajomość instalacji elektrycznych i podstawowa wiedza na temat automatyki
  • zdolności manualne