kandydatów

Etat Operator / Operatorka maszyn

Firma: HR|hub Sp. z o.o. miejsce pracy: Środa Śląska

Gwarantowana szybka rekrutacja!

Operator / Operatorka maszyn
Miejsce pracy: Środa Śląska
Nowoczesne miejsce pracy w okolicach Środy Śląskiej, wygodny darmowy dojazd z wielu miejscowości na Dolnym Śląsku (m.in. z Wrocławia, Leśnicy, Brzegu Dolnego, Lubina, Legnicy i wielu innych).

Wynagrodzenie:
  • od 4 000 do 5 000 złotych brutto samej podstawy + premie (stawka zależy od doświadczenia i umiejętności)
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie - stabilna umowa o pracę
System premiowy:
  • do 720 złotych brutto za wyniki Brygady oraz brak absencji
  • dodatkowa wysoka premia kwartalna
Benefity:
  • bezpłatne napoje w kantynach
  • karta obiadowa LunchPass od Sodexo do wykorzystania w kantynie lub restauracjach poza firmą
  • możliwość odbycia dodatkowych darmowych szkoleń SEP oraz uprawnień na wózki widłowe UDT
  • najbogatszy pakiet usług medycznych w LuxMed dla całej rodziny
  • ubezpieczenie na życie
  • karta Multisport
  • bezpłatne dojazdy autobusami pracowniczymi m.in z Wrocławia i Leśnicy (Swobodna, Robotnicza, Legnicka, Bajana, Pilczyce, Kosmonautów i Leśnica - ul. Średzka)
  • parking samochodowy
  • dofinansowanie do wakacji i bony na święta
  • lekcje języka angielskiego lub niemieckiego na koszt firmy
Zadania:
  • nadzór nad pracą urządzeń linii produkcyjnej
  • ustawianie parametrów oraz sterowanie maszynami za pomocą paneli dotykowych
  • zapewnienie ciągłości produkcji poprzez dostarczanie materiałów
  • współpraca z Działem Utrzymania Ruchu
Oczekiwania Pracodawcy:
  • doświadczenie w pracy na produkcji lub w kontroli jakości
  • podstawowa obsługa komputera
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • gotowość do pracy po 8h na 3 zmiany w wygodnie skonstruowanym systemie 4-brygadowym