kandydatów

Etat Operator Urządzeń

Firma: HR|hub Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Zostań pracownikiem prestiżowej i lubionej firmy farmaceutycznej, która od ponad 35 lat jest liderem produkcji leków i suplementów diety! Solidna Firma. Solidny Pracodawca. Solidna wypłata - zawsze na czas!

Operator Urządzeń
Miejsce pracy: Wrocław

wolne weekendy - wysoki komfort pracy - praca po 8h

Twoje zadania:
  • przygotowanie maszyn do procesu produkcji i pakowania (ustawianie i przezbrajanie)
  • obsługa urządzeń (korygowanie ustawień i parametrów)
  • kontrola wyrobów, uzupełnianie materiałów
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą
Sprawdź, co może zapewnić Ci sukces
  • doświadczenie zawodowe przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • umiejętności techniczne i zdolności mechaniczne
Oto, co zyskujesz:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa od razu na 2 lata bez okresu próbnego)
  • wynagrodzenie zasadnicze 4000 zł brutto + comiesięczne premie: uznaniowa, frekwencyjna 800 zł
  • ponadto: dodatek za pracę w godzinach nocnych!
  • praca w systemie 3 zmianowym - od poniedziałku do piątku (weekendy mamy wolne :) )
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne
  • dofinansowanie do zajęć sportowych
  • wczasy oraz kolonie we własnym ośrodku wczasowym nad morzem
  • wdrożenie zapewniające doskonałe przygotowanie do pracy
  • praca w klimatyzowanych pomieszczeniach o podwyższonym standardzie czystości
  • możliwość awansu i zdobycia nowych umiejętności
  • darmowy parking
  • nagrody za długi staż pracy oraz świąteczne bonusy