kandydatów

Etat Konstruktor

Firma: Bioengineering.pl Sp. z o.o. miejsce pracy: Jordanów Śląski

BioEngineering.pl to Spółka, która specjalizuje się w realizacji projektów inżynierskich z zakresu biomedycyny. Nasz zespół składa się ze specjalistów w wielu dziedzinach inżynierii i nauk ścisłych. Staramy się, by nasze działania poprawiały jakość życia ludzi poprzez osiągnięcia nauki i techniki.

Konstruktor
Miejsce pracy: Jordanów Śląski
Opis stanowiska:
  • Projektowanie i dobór elementów konstrukcyjnych do opracowywanego projektu: Projektowanie nowych rozwiązań;
  • Wdrażanie działań w obszarze doskonalenia procesów produkcyjnych;
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej;
  • Współpraca z innymi działami.
Wymagane kompetencje merytoryczne:
  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym;
  • Doświadczenie w dziale konstrukcyjnym lub przy indywidualnych projektach min. 2 lat;
  • Znajomość systemów CAD – preferowany SolidWorks;
  • Projektowanie wg. założonego kosztu;
  • Umiejętność czytania i sporządzania dokumentacji zgodnej z normami PN-ISO;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Znajomość podstaw automatyki i podstaw produkcji LEAN;
  • Mile widziane znajomość technologii wytwarzania;
Wymagane kompetencje miękkie:
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Samodyscyplina;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Komunikatywność.
Oferujemy:
  • Umowa o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Dobrą atmosferę;
  • Możliwość nabycia nowych umiejętności i podniesienia kwalifikacji zawodowych;
  • Udział w wielu ciekawych projektach i przedsięwzięciach;
  • Praca w doświadczonym zespole projektowym.

Praca będzie wykonywana poza Wrocławiem - okolice Jordanowa Śląskiego i Łagiewnik, możliwa częściowo praca zdalna.