kandydatów

Etat Technik ds. prototypów

Firma: Bioengineering.pl Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

BioEngineering.pl to Spółka, która specjalizuje się w realizacji projektów inżynierskich z zakresu biomedycyny. Nasz zespół składa się ze specjalistów w wielu dziedzinach inżynierii i nauk ścisłych. Staramy się, by nasze działania poprawiały jakość życia ludzi poprzez osiągnięcia nauki i techniki.

Technik ds. prototypów
Miejsce pracy: Wrocław
Wymagania podstawowe:
  • Wykształcenie lub doświadczenie techniczne (serwis, warsztat, montaż lub podobne);
  • Znajomość podstawowych zagadnień z mechaniki i elektroniki;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Umiejętności manualne i biegła obsługa narzędzi warsztatowych i elektronarzędzi;
  • Obsługa MS Office;
  • Chęć rozwoju i motywacja do zdobywania wiedzy;
  • Staranność i precyzyjność w wykonywaniu zadań.
Wymagania dodatkowe:
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia analitycznego;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Poczucie humoru i pozytywne podeście do pracy;
  • Punktualność.
Główne zadania:
  • Prowadzenie doświadczeń;
  • Montaż i uruchomienia prototypów urządzeń mechatronicznych;
  • Współpraca z zespołem konstruktorów i elektroników;
  • Sporządzanie notatek i raportów z prowadzonych doświadczeń i wykonywanych zadań.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Praca w systemie jednozmianowym;
  • Udział w ambitnych i ciekawych projektach;
  • Dobrze wyposażone stanowisko pracy i niezbędne narzędzia;
  • Wsparcie w rozwoju i nabywaniu kompetencji zawodowych;
  • Dobrą atmosferę w pracy.
JEŚLI:
  • masz problem z samodyscypliną lub organizacją pracy własnej;
  • nie lubisz angażować się w realizowane zadania;
  • nie chcesz pracować ale tylko przychodzić do pracy;
  • nie lubisz się rozwijać;
  • nie masz poczucia humoru;
    lubisz nudę i narzekanie;
    szukasz pracy dorywczej lub dodatkowej;

!!NIE APLIKUJ bo na pewno się NIE DOGADAMY!!