kandydatów

Etat Mechanik

Firma: CMP HOLDING SP. Z O.O. miejsce pracy: Wrocław

ADD Motor Sp. z o.o. jest autoryzowanym partnerem Renault i Dacia we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 45. Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych, jak i używanych. Prowadzimy również usługi serwisowe samochodów osobowych i dostawczych, dysponujemy stacją kontroli pojazdów, działem części zamiennych oraz zajmujemy się likwidacją szkód komunikacyjnych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik
Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • naprawy serwisowe samochodów wszystkich marek,
  • naprawy głównych podzespołów samochodów,
  • przeglądy techniczne samochodów,
  • naprawy elektryczne.

Nasze wymagania

  • umiejętność montażu akcesoriów samochodowych i elementów doposażenia,
  • mile widziane doświadczenie
  • posiadanie dyplomu zawodowego,
  • odpowiednia wiedza techniczna,
  • rzetelność, precyzja, odpowiedzialność,
  • prawo jazdy.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • motywujący system wynagrodzeń,
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • systemy szkoleń.