kandydatów

Etat Konserwator / Pracownik Gospodarczy

Firma: CMP HOLDING SP. Z O.O. miejsce pracy: Wrocław

CMP Holding Sp. z o.o. jest wielomarkową grupą dealerską, zajmującą się sprzedażą samochodów nowych, używanych, obsługą posprzedażną oraz sprzedażą usług finansowych zlokalizowaną we Wrocławiu al. Karkonoska 45.

Konserwator / Pracownik Gospodarczy
Miejsce pracy: Wrocław
Główne zadania na stanowisku:
  • Nadzór nad obiektami i pomieszczeniami technicznymi,
  • Codzienne monitorowanie obiektów i diagnozowanie usterek,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i bieżących awarii,
  • Wykonywanie prac konserwatorskich, oraz napraw na obiektach,
  • Zapewnienie prawidłowej współpracy z serwisami zewnętrznymi.
  • Dokonywanie zleconych zakupów.

Oczekujemy:
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań,
  • Zdolności manualne typu „złota rączka", potrzebne do wykonywania bieżących napraw z zakresu prac ogólnobudowlanych, ślusarskich itp.
  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych (do 1 KV)
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od zaraz na pełny etat.