kandydatów

Etat Specjalista ds. Administracji Personalnej

Firma: GMK Management Sp. z o.o. spółka komandytowa miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 6904731, z dnia 2022-04-24

GMK Management specjalizuje się w w usługach technicznych, a dzięki szybkiemu rozwojowi firmy obecnie skutecznie działa na rynku budownictwa energetycznego i przesyłowego.

Aktualnie do Naszego zespołu poszukujemy dynamicznej i zorganizowanej osoby. Jeśli praca w międzynarodowym zespole jest dla Ciebie, wyślij do Nas swoje CV.

Specjalista ds. Administracji Personalnej

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • koordynowanie bieżącej obsługi kadrowej pracowników
  •  administrowanie dokumentacją personalną (umowy o pracę, aneksy, akta osobowe, itp.)
  •  sporządzanie oraz przesyłanie dokumentacji zgłoszeniowej do ZUS
  •  uczestniczenie w procesie onboardingu nowo zatrudnionych osób
  •  wsparcie procesu zatrudnienia obcokrajowców (zezwolenie na pobyt; zezwolenie na pracę)
  •  opracowanie analiz i raportów

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  •  umiejętność samodzielnej pracy, priorytetyzacji zadań i wyznaczania sobie celów

  • rzetelność, sumienność, uczciwość, lojalność

  •  znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)

  •  dobra znajomości pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel

  •  znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwość zdobycia wiedzy i kompetencji w obszarze zarządzania personelem
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy
  • transparentną ścieżkę kariery