kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Koordynatora HR

Firma: GMK Management Sp. z o.o. spółka komandytowa miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 6899142, z dnia 2022-04-22

GMK Management specjalizuje się w w usługach technicznych, a dzięki szybkiemu rozwojowi firmy obecnie skutecznie działa na rynku budownictwa energetycznego i przesyłowego.

Aktualnie do Naszego zespołu HR poszukujemy dynamicznej i zorganizowanej osoby. Jeśli praca w międzynarodowym zespole jest dla Ciebie, wyślij do Nas swoje CV.

Asystent / Asystentka Koordynatora HR

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Koordynacja przesyłania sprzętu między firmą a pracownikami
  • Praca z systemami zewnętrznymi firmy - dbanie o poprawność danych
  • Współpraca z dostawcami – przekazywanie informacji o aktualnym zapotrzebowaniu
  • Współpraca z przedstawicielami innych działów firmy
  • Redagowanie i edycja dokumentów wewnętrznych firmy dotyczących pracowników
  • Koordynacja zadań administracyjnych związanych z pracownikami

Wymagania

  • Dobra znajomość j. angielskiego - warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy biurowej lub dziale HR – mile widziane
  • Zainteresowanie branżą HR
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Zróżnicowane i ciekawe zadania
  • Możliwość zdobycia wiedzy i kompetencji w obszarze HR
  • Możliwość samodzielnego prowadzenia projektów HR
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy
  • Transparentną ścieżkę kariery