kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. marketingu

Firma: B&D Hotels S.A. Hotel HP Park Plaza miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 6845289, z dnia 2022-04-12

HP Park Plaza to czterogwiazdkowy hotel położony blisko wrocławskiego Rynku oraz w pobliżu Ostrowa Tumskiego. Hotel do dyspozycji Gości oddaje 177 komfortowych, klimatyzowanych pokoi oraz 6 sal konferencyjnych. W związku z dynamicznym rozwojem oraz planowaną rozbudową poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. marketingu

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie poligraficznych i elektronicznych materiałów marketingowo-promocyjnych,
  • Planowanie i koordynacja eventów, wydarzeń w hotelu,
  • W zakresie content marketing: opieka nad stronami www i kanałami social media, przyszłym blogiem pod kątem planowania, aktualizacji i tworzenia - współadministracja,
  • Dbałość o poprawną prezentację oferty hotelu oraz bieżące tworzenie artykułów, pod kątem SEO w różnych kanałach, w tym witryna własna, zewnętrzne serwisy reklamowe i sprzedażowe, offline i online,
  • Współpraca z drukarniami i agencjami reklamowymi,
  • Znajomość programów graficznych,
  • Tworzenie, optymalizacja i kontrola budżetów promocyjnych,
  • Tworzenie newsletterów, mailingów,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku hotelu.

Wymagania

  • Znajomość hotelowych segmentów docelowych i narzędzi social media,
  • Orientacja w zagadnieniach online marketing,
  • Znajomość zasad (min. biernie) SEO, SEM, pakietu MS Office,
  • Nastawienie na samodzielną realizację wyznaczonych zadań,
  • Odpowiedzialność, terminowość, sumienność, wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność tworzenia treści, znajomość narzędzi marketingowych, w tym content marketing prowadzonego w języku polskim,
  • Umiejętność prowadzenia kampanii marketingowych of line i w sieci Internet ,
  • Doświadczenie pracy w dziale marketingu, e-marketingu, promocji lub podobnych (nie wymagamy doświadczenia w pracy w hotelu, choć mile widziane).

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym i pracę w pełnym wymiarze godzin w hotelu 4*,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu oraz w strukturach firmy,
  • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,
  • Możliwość szkoleń, udziału w konferencjach i kontakt z branżą,
  • Prywatną opiekę medyczną i inne benefity (Karta MultiSport).