kandydatów

Etat Recepcjonista / Recepcjonistka

Firma: B&D Hotels S.A. Hotel HP Park Plaza miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 6846522, z dnia 2022-04-14

B&D Hotels S.A.

Czterogwiazdkowy Hotel HP Park Plaza
Poszukuje osoby na stanowisko:

Recepcjonista / Recepcjonistka

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Masz już doświadczenie w pracy z gościem/klientem i chciałbyś/chciałabyś dalej rozwijać swoje umiejętności w branży hotelarskiej? Lubisz kontakt z ludźmi i zarażasz optymizmem? Potrafisz wczuć się w sytuację gościa ? Jeżeli TAK - dołącz do zespołu recepcji Hotelu HP Park Plaza we Wrocławiu!

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:

  • obsługa gości indywidualnych i grupowych (procedura check-in, check-out)
  • przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowych- po godzinach pracy działu rezerwacji
  • rozliczanie pobytów - wystawianie faktur i rachunków, sporządzanie dokumentacji dobowej
  • udzielanie informacji o mieście i jego atrakcjach

Wymagania

  • posługujesz się j. angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • interesujesz się branżą turystyczną i hotelarską
  • cechują cię odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • jesteś osobą uśmiechniętą i serdeczną, o wysokiej kulturze osobistej
  • nie boisz się pracy w systemie zmianowym
  • doświadczenie w pracy na stanowisku recepcjonisty w hotelu mile widziane, ale nie jest konieczne

Oferujemy

  • stałe warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe wraz z systemem premii miesięcznych i rocznych
  • elastyczny czas pracy w systemie pracy zmianowej (zmiany 12 h i 8 h)
  • możliwość korzystania w dodatkowych benefitów, m.in. Muli Sport, fundusz socjalny
  • prywatną opiekę medyczną