kandydatów

Etat Specjalista ds. inwestycji

Firma: B+M Baustoff-Metall Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Firma Baustoff+Metall to wiodący europejski dostawca materiałów budowlanych w zakresie suchej zabudowy, sufitów podwieszanych, izolacji termicznych oraz kompleksowych rozwiązań w tym zakresie. Firma posiada 115 oddziałów, 7 jednostek produkcyjnych i działa na terenie 16 krajów europejskich. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. inwestycji
Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
  • Pozyskiwanie i nadzorowanie inwestycji budowlanych - praca w terenie
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami (firmami wykonawczymi, inwestorami, GW)
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Nadzór nad należnościami swoich klientów
  • Doradztwo techniczne
  • Przygotowywanie ofert dla klientów
Wymagania:
  • Szerokie kontakty z firmami wykonawczymi, GW, developerami, Inwestorami
  • Bardzo dobra znajomość branży i materiałów budowalnych (sucha zabudowa, sufity podwieszane, materiały izolacyjne) – warunek konieczny
  • Minimum 5 lat doświadczenia w bezpośredniej sprzedaży na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w negocjacjach i znajomość technik sprzedaży
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w formie dogodnej dla kandydata
  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym koncernie
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Bogaty system szkoleń i duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Ruchome i elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od realizacji założonych celów
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy