kandydatów

Etat Magazynier

Firma: B+M Baustoff-Metall Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Firma Baustoff+Metall to wiodący europejski dostawca materiałów budowlanych w zakresie suchej zabudowy, sufitów podwieszanych, izolacji termicznych oraz kompleksowych rozwiązań w tym zakresie. Firma posiada 115 oddziałów, 7 jednostek produkcyjnych i działa na terenie 16 krajów europejskich. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • załadunek, rozładunek towarów
  • kompletacja zleceń
  • zlecone prace porządkowe na magazynie
  • udział w zarządzaniu określonymi produktami na magazynie
  • nadzór nad obiegiem dokumentów WZ i PZ
  • dbałość o jakość produktów i ich właściwe zabezpieczenie
Wymagania:
  • dyspozycyjność, uczciwość
  • uprzejmość wobec klientów
  • chęć do pracy
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • prawo jazdy kat. B
  • wymagane minimum roczne doświadczenie w pracy na magazynie
  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej
Oferujemy:
  • umowa o pracę oraz terminowe wynagrodzenia
  • udział w premiach oddziału
  • zdobycie cennego doświadczenia i rozwoju
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym koncernie
  • świadczenia pozapłacowe (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna)