kandydatów

Etat Pracownik malarni

Firma: Dek Optica Sp. j. Daniluk, Doleczek miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 6444384, z dnia 2022-02-14

Jesteśmy sprawdzonym i znanym na europejskim rynku producentem opraw do okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik malarni

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • malowanie elementów z tworzyw sztucznych
  • kontrola jakości
  • realizacja planu produkcyjnego
  • współpraca z kilkuosobowym zespołem

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej,
  • zręczność i zdolności manualne,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Dokładność i skrupulatność,

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio u pracodawcy,
  • pracę na 1 zmianę w rodzinnej firmie (przedział 6:00-16:00 do uzgodnienia),
  • szkolenie stanowiskowe,
  • wsparcie zespołu i miłą atmosferę